اضافه شدن امکانات جدید به بازی کلاب فوتبال ایرانیان

۱۳۹۴/۰۷/۰۶ ۰۰:۴۳:۵۱

با سلام ،

مربیان گرامی طبق قولی که داده بودیم ، در مرحله ی دیگری از پیاده سازی امکانات فاز دوم از کلاب فوتبال ایرانیان ، امکانات جدیدی به بازی اضافه شد

ردبـــول :

در صفحه ترکیب تیم و در کنار گزینه های " روانشناسی ، ریکاوری و دوپینگ "  گزینه جدیدی به نام ردبـــول اضافه شد.

ردبـــول باعث می شود روحیه تیم و آمادکی بازیکنان شما تا هر میزان که پایین آمده است به 100% کامل برسد و همچنین تا 10 بازی بعدی ( از لیگ ، جام حذفی و جام قهرمانان ) نیاز به جلسه روانشناسی و ریکاوری نداشته باشید.

به عبارت دیگه یعنی اگر روحیه تیم و امادگی بازیکنان شما به 50% هم رسیده باشه ، با استفاده از ردبـــول میتونید میزان روحیه و امادگی رو به 100% برسونید و تا 10 بازی رسمی  بعد نیز این میزان از امادگی و روحیه همچنان 100% باقی میماند و نیازی به برگزاری جلسه روانشناسی و ریکاوی نخواهید داشت.

اضافه شدن 3 سطح به استادیوم ها :

استادیوم های موجود در بازی 5 سطح داشتند که هم اکنون 3 سطح دیگر به استادیوم ها اضافه شد ( سطح 6 ، 7 ، 8 )

اطلاعات بیشتر در صفحه راهنمای بازی

 

امکاناتی که به صفحه تنظیمات اضافه شدند :

- تغییر نام تیم :

کاربرانی که اکانت طلایی دارند می توانند بطور متناوب نام تیم رو عوض کنند

- تغییر ایمیل :

امکان تغییر ایمیل نیز فراهم شد

اگر ایمیل جدیدی برای تیم خود بگذارید ، یک ایمیل تاییدیه به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که باید ایمیل جدید رو تایید نمایید.

تا زمانی که لینک فعالسازی ایمیل جدید رو تایید نکنید ، دسترسی شما به تمام بخش های تیم مسدود می شود.

3 - تایید موبایل :

می توانید شماره موبایل خودتون رو وارد کنید تا کد فعالسازی به موبایل شما ارسال شود و با تایید آن  ، شماره موبایل خودتون رو ثبت نهایی نمایید.

در صورتی که مربی تمام اطلاعات اکانت خود از جمله ایمیل ، رمز عبور و رمز امنیتی رو فراموش کند می تواند از طریق تماس با ما ( بعنوان کاربر مهمان ) اطلاع دهد تا پسورد تیم، ریست شده و به همان شماره ای که ثبت کرده است ارسال شود.

- کمک مربی ( مربی دوم ) :

در این قسمت می توانید یک رمز متفاوت با رمز اصلی تیمتون درج کنید که این رمز بعنوان رمز کمک مربی یا همون مربی دوم شما خواهد بود ، یعنی اگر ایمیل خود + این رمز رو در اختیار شخص دیگری قرار بدهید او میتونه وارد تیم شما بشه و در زمانی که خودتون حضور ندارید ، رسیدگی به تیم رو برعهده بگیره اما فقط به تعداد محدودی از بخش های تیم شما دسترسی خواهد داشت.

به این صفحات دسترسی خواهد داشت : ترکیب تیم ، تمرین ،طرفداران ، بازی ها و نتایج ، لیگ ، هرم لیگ ، جام ها ،آکادمی

اما به این صفحات دسترسی نخواهد داشت :  پیام ها و تیکت ها ، تنظیمات و ویرایش مشخصات ، نقل و انتقالات ، بازارچه ، دارایی ها و کارمندان ، خرید اکانت و تبدیل زمرد

- رمز امنیتی :

میتونید واسه تیم خودتون رمز امنیتی تعریف کنید

در این صورت برای تغییر رمز اصلی و تغییر ایمیل تیم ، به این رمز امنیتی نیاز خواهید داشت و برای اخراج بازیکنان نیز باید رمز امنیتی رو وارد نمایید.

همچنین در صورت فراموشی آدرس ایمیل ، میتونید با استفاده از نام تیم + رمز امنیتی ، آدرس ایمیل تیم رو مشاهده نمایید.

 

با آرزوی موفقیت ،

مهسا محمدی

مدیر روابط عمومی کلاب فوتبال ایرانیان

شانس جایزه