رونمایی از صفحه ترکیب و چیدمان به سبک جدید و کاربر محور

۱۳۹۴/۰۵/۲۱ ۱۲:۵۶:۲۳

با سلام و تقدیم احترام خدمت مربیان و فوتبالدوستان گرامی ،

در راستای اجرای مراحل پیاده سازی فاز دوم کلاب فوتبال ایرانیان ، صفحه ترکیب تیم تغییرات و اصلاحات گسترده ای به خود دید و " زمین بازی " با در بر داشتن چهره 11 بازیکن اصلی ، یوزرفرندلی شد !  ツ

                 برای مشاهده تصویر در سایز اصلی ، روی آن کلیک کنید

 http://iranianfc.ir/tarkib1.png

برای نمایش صحیح تغییرات ، باید هیستوری ( تاریخچه )  مرورگر خودتون رو پاک کنید.

دکمه های ترکیبی CTRL+SHIFT+DELETE  را بگیرید و در کادر پیش روی شما از بخش TIME RANGE TO CLEAR  گزینه every thing  رو انتخاب نمایید و از گزینه های بخش details فقط گزینه cache رو تیک بزنید و سپس با کلیک روی clear now  مرورگر شما آماده دیدن صفحه ترکیب تیم خواهد شد !

بــِکـــِش و رها کن !

از مهمترین امکانات صفحه زمین بازی ، اضافه شدن امکان درگ اند دراپ  ( کشیدن و رها کردن )  است ، به این صورت که شما میتوانید 11 بازیکن اصلی در زمین رو با موس بگیرید و در مکان بازیکن بعدی رها کنید تا جای دو بازیکن تغییر کند.

همچنین در ستون سمت راست که تمام بازیکنان ذخیره و اصلی لیست شده اند ، می توانید بازیکنان ذخیره رو که در پایین ستون قرار دارند با موس گرفته و به زمین بازی منتقل کنید. ( در ابتدای این ستون همان 11 بازیکنی که در زمین حضور دارند رو نمایش میده و بازیکنان ذخیره در قسمت پایین تر ستون هستند )

البته بعد از اعمال تمام تغییرات ، دکمه ثبت رو فراموش نکنید !

دوپینگ اختصاصی برای هر بازی !

قبلا امکان چیدمان اختصاصی ترکیب برای هر بازی رو رونمایی کرده بودیم ، حالا امکان دوپینگ اختصاصی برای هر بازی میسر شد

اگر شما به صفحه ترکیب اختصاصی هر بازی مراجعه کنید با گزینه ( دوپینگ این بازی ) مواجه خواهید شد که می توانید برای بازی های آینده نیز از قبل دوپینگ کنید.

در این صورت دوپینگ انجام شده فقط برای همان بازی اعمال می شود ( اگر تیم شما قبل از آن با تیم دیگری هم بازی داشته باشد اما دوپینگ انجام شده صرفا در زمان برگزاری همان بازی ، اعمال خواهد شد. )

البته توجه داشته باشید که برای دوپینگ اختصاصی باید به صفحه چیدمان اختصاصی همان بازی بروید ( در صفحه بازی ها و نتایج و یا صفحه لیگ   یک آیکون در سمت چپ آن بازی وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید به صفحه چیدمان اختصاصی بروید. ) البته در صفحه جزئیات مربوط به هر بازی نیز می توانید روی " ذخیره  ترکیب " کلیک کرده و به صفحه چیدمان اختصاصی هدایت شوید.

 

اضافه شدن زیر سیستم ها :

به هر کدوم از سیستم های بازی (  442  ، 433  و... )  4 زیر سیستم اضافه شد

مثلا سیستم 451  دارای چهار حالت  A1 ,  A2  , A3 , A4  خواهد بود و هر کدام از این حالت ها ، سیستم 451 رو به 4 شکل متفاوت ( در نحوه قرار گیری بازیکنان ) نمایش می دهد.

دیگر نکات مهم در رابطه با نسخه جدید ترکیب تیم :

1 - با نگه داشتن موس روی نام 11 بازیکنی که در زمین بازی قرار دارند ، نام کامل و پست دقیق آن ها نمایان می شود و با کلیک روی نام آن ها ، صفحه جزئیات بازیکن بصورت پاپ آپ باز می شود.

2 - در ستون سمت راست که تمام بازیکنان ( اصلی و ذخیره ) تیم رو لیست کرده ، با کلیک روی هر بازیکن یک آیکون سبز رنگ به شکل آدمک در سمت چپ نام آن بازیکن نمایان خواهد شد که با کلیک روی آن می توانید جزئیات بازیکنان رو مشاهده نمایید.

3 - در صفحه جزئیات هر بازیکن که بصورت پاپ آپ باز می شود یک آیکون جلوی نام وی خواهد بود که با کلیک روی آن می توانید لینک اختصاصی آن بازیکن را ببینید.

 

منتظر دیگر امکانات کلاب فوتبال ایرانیان باشید !

مهسا محمدی ツ

مدیر روابط عمومی کلاب فوتبال ایرانیان

شانس جایزه