{ اطلاعیه } اعلام وضعیت مراحل پیاده سازی فاز دوم

۱۳۹۴/۰۴/۳۰ ۱۱:۳۴:۴۷

با سلام

طی فراخوانی که در خردادماه برگزار شد، پیشنهادات کاربران رو جهت پیاده سازی در فاز دوم دریافت کردیم و بررسی و اولویت بندی این پیشنهادات نیز یک ماه به طول انجامید.

از نیمه دوم تیرماه اجرا و پیاده سازی فاز دوم آغاز شد که در اولین مراحل آن،  کادر باکس جوایز بازدید روزانه به پیشنهاد کاربران بصورت ( انتخابی و با دخیل بودن فاکتور شانس ) تغییر یافت.

همچنین طرح های مربوط به لوگو و لباس تیم ها نیز با گرافیک جدید ( طرح 3 بعدی ) و به سبک لباس بازی های کنسولی PES & FIFA طراحی و رونمایی شد.

 

هم اکنون در سومین مرحله از فاز دوم قرار داریم و یکی از مهمترین و اساسی ترین ارکان بازی کلاب فوتبال ایرانیان، دستخوش تغییرات عمده در ساختار خواهد شد.

این مرحله از فاز دوم مدت زمان بیشتری به طول خواهد انجامید و تا هفته های آینده از آن رونمایی می شود.

فاز دوم کلاب فوتبال ایرانیان شامل امکانات و مراحل اجرایی دیگری نیز خواهد بود که در نهایت باعث می شوند تمام خواسته های شما عملی شود، با توجه به سوالات مکرر کاربران در این زمینه، برآن شدیم تا این اطلاعیه رو منتشر کرده و به اطلاع شما مربیان گرامی برسانیم که به حول و قوه الهی فاز دوم کلاب فوتبال ایرانیان طی دو ماه آینده به پایان می رسد و بعد از آن، تبلیغات گسترده در سایت های مختلف آغاز خواهد شد.

 

 

با آرزوی موفقیت،

مهسا محمدی

مدیر روابط عمومی کلاب فوتبال ایرانیان

شانس جایزه